המרכז לכשירות תעשייתית לפטיסרי

מרכז מצויינות

אנו ב-Puratos מבינים היטב כי צרכיהם של לקוחות תעשייתיים שונים מאד מאלה של אומנים, חברות המספקות שירותי מזון ומרכולים. זו הסיבה שהקמנו את המרכזים לכשירות תעשייתית בתחום המאפים (IPCC), המציעים ליצרני מאפים תעשייתיים מרכזי בדיקות מצוידים לחלוטין המוקדשים לחדשנות טכנולוגית ומיטוב תהליכים.

המרכזים שלנו מסייעים ללקוחות בכך שהם מעמידים לרשותם את כל המתקנים והכלים הדרושים להם על מנת לחזק את עסקי המאפה שלהם.

מחקר

אחד מן התחומים בהם מתמקד המרכז הוא מחקר. אנו מקפידים תמיד להיות מעודכנים במגמות האחרונות בתחום דברי המאפה ומקדישים זמן ואנרגיה רבים לביצוע מחקרים פורצי דרך העוסקים במרכיבים, באינטראקציות, בתהליכים - ובשיתוף עם יצרני ציוד - בטכנולוגיות בתחום דברי המאפה. כתוצאה מכך יכולים המבקרים במרכז ליהנות מניסיון עשיר ורב.

פיתוח

במרכז לכשירות תעשייתית בתחום המאפים, שיתוף הפעולה עם הלקוח שלנו הוא המפתח. ניסיון משולב זה מאפשר את פיתוחם של מוצרים מוגמרים וקונספטים חדשים, גילוי רכיבים חדשים וחשיבה על האופן בו ניתן למטב את קווי הייצור שלהם. המתקנים המתקדמים שלנו מאפשרים גם ללקוחות לנסות פתרונות פוטנציאליים בסביבת מבחן לפני שיאמצו אותם בקווי הייצור שלהם.

הדרכה

המרכז מעניק את הרקע המושלם להדרכה בקווי ייצור תעשייתיים. המרכז, המתגאה במגוון רחב של ציוד פיילוט הממוקם בסביבת ייצור ריאליסטית, מציע ללקוחות ולשותפים הזדמנות להתאמן באופן השימושי ביותר האפשרי.

תמיכה

המרכז זוכה לתמיכה מצד צוות של מנהלים ויועצים טכניים ומנהלי ויועצי מו"פ המתמחים ביישומים ובתהליכים תעשייתיים. הם אינם מסתפקים בהענקת ניסיון ברמה גבוהה ללקוחות בתוך האתר, אלא מבקרים גם במאפיות של לקוחותינו על מנת לוודא כי הם זוכים לתמיכה הטובה ביותר בענף בקווי הייצור שלהם.

אם אתם מעוניינים לדעת יותר אודות המרכז לכשירות תעשייתית בתחום המאפים, אנא הכנסו לדף יצירת קשר שלנו.