המרכז לאפייה תעשייתית

סיוע בקנה מידה תעשייתי

מאפיות תעשייתיות וחצי-תעשייתיות ברחבי העולם מתמודדות עם אתגרים שונים מאוד מאלה העומדים בפני בעלי מלאכה, בעיקר בשל הבדלים בהיקף ובמהירות הייצור. כדי לעזור ללקוחות התעשייתיים שלנו להתמודד עם האתגרים הללו ולהתגבר עליהם, הקמנו 11 מרכזים בינלאומיים למאפייה ברחבי העולם (IBCC) .

פרויקט פיילוט

ה-IBCC מעמיד לרשותם של לקוחות מכל רחבי הועלם את המתקנים והכלים הדרושים על מנת לפתח פתרונות אפייה ספציפיים, ולחקור ולנסות יישומים חדשים לפני תחילת הייצור. לשם כך כוללים המרכזים מאפיות פיילוט מצוידות לחלוטין המיועדות באופן ספציפי למקסום החדשנות הטכנולוגית ולשיפור היעילות התהליכית.

פתרונות מותאמים

צוותי החוקרים והיועצים הטכניים שלנו הפועלים בכל אחד מן המרכזים, עוקבים אחר המגמות העדכניות הקשורות למרכיבים, לאינטראקציות, לתהליכים ולטכנולוגיות. כתוצאה מכך זוכים הלקוחות שלנו לחבילה מלאה של פתרונות מותאמים הכוללים את אספקת המרכיבים, פיתוח מוצרים מוגמרים ומתכונים הפועלים עם הציוד והתהליכים שלהם, לצד יישום תהליכים והערכת מוצרים.

המרכזים מציעים גם הדרכות ביישומים ובטכנולוגיות תעשייתיים ספציפיים, כך שלקוחותינו יכולים תמיד לפעול בהתאם למילה האחרונה במדע ובחדשנות בתחום האפייה.

למידע נוסף נא צרו קשר עם נציג Puratos הקרוב אליכם.