מחקר סנסורי

הערכה על ידי מומחים

בעוד שצרכנים תמיד שמחים לטעום עוגות טובות, לחם ושוקולד, הם לא תמיד בטוחים איך לתאר ולכמת את התגובות שלהם למוצר הסופי שלך. יתרה מכך, הדעות שלהם מושפעות בקלות מגורמים אחרים, כמו מיקום, סביבה חברתית ומידע על המוצר שעומד לרשותם באמצעות תוויות, אריזה ומיתוג. אפילו לחוויות הקודמות שלהם יכולה להיות השפעה!

ככזה, זה מאתגר להפליא להבין מה הצרכנים באמת חושבים. עם זאת, הבנת העדפות הצרכנים היא חיונית לעבודה שאנו עושים עבור ויחד עם הלקוחות שלנו. ככזה, יצרנו מעבדת ניתוח חושי משלנו במחלקת המחקר והפיתוח של הקבוצה שלנו. מעבדת הניתוח הסנסורי של Puratos משלבת את הכישורים של המומחים האנושיים המנוסים שלנו עם מכשירי ניתוח מכוילים היטב כדי לעזור לנו להבין את התגובות הביולוגיות והפסיכולוגיות של הצרכנים לטעם, אסתטיקה ומרקם. לאחר מכן אנו מנתחים את התוצאות הללו ומשתפים אתכם בממצאים שלנו, כדי לעזור לכם להחליט אם היצירות שלכם עומדות בציפיות ובביקוש של הצרכנים

מידע על פיתוח מוצר

מעבדות הניתוח החושי של Puratos משלבות בין מכשירים מכוילים בדיוק רב ושופטים אנושיים מנוסים לצורך לימוד התגובות הביולוגיות והפסיכולוגיות לטעמים, למראות ולמרקמים. לאחר מכן מתבצע ניתוח ושיתוף התוצאות עם הלקוחות שלנו על מנת לסייע להם להחליט האם המוצרים המוגמרים המוצעים עומדים בדרישות ובציפיות של הצרכנים.

כשותפי חדשנות אמינים, נשמח ביותר לחלוק את שיטות הניתוח שלנו ולפעול יחדיו להמשך השילוב של הניתוח החושי והכשרת הצוותים של לקוחותינו.

אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד הניתוח החושי של Puratos יכול לסייע לעסק שלכם, אנא הכנסו לדף צרו קשר שלנו.

 

מעבדת המחקר הסנסורי של פוראטוס

צפו כיצד עובדת המעבדה שלנו