כיצד אנו פועלים

אנו מעצימים את כדור הארץ על ידי יצירת פתרונות מזון חדשניים לבריאות ורווחה של אנשים בכל מקום.

ב-Puratos, אנו מאמינים שלאוכל יש כוח יוצא דופן בחיינו: הכוח להאכיל, להזין, לנחם ולקרב משפחות. זה יכול לאחד אנשים מכל הרקעים, להעלות חיוך על פנינו כשאנו חוגגים את רגעי החיים - גדולים כקטנים. יש לו אפילו את הכוח הייחודי לרפא!

אנחנו לא לוקחים בקלות ראש באחריות הגדולה הזו, ולכן התחייבנו באופן אקטיבי למודל פעולה הוליסטי, בר קיימא, מכבד ומאוזן. לשם כך, אנו מיישמים תוכניות להשגת ניטרליות CO2, שימוש אחראי במים והפחתת הפסולת. חומרי הגלם שלנו מקורם בכבוד, ואנו שואפים להבטיח הכנסה בטוחה ויציבה לחקלאים. אנו עובדים בהרמוניה עם הקהילות שאנו חלק מהן ומשקיעים במתן הזדמנויות חינוכיות משנות חיים בבתי הספר שלנו לאפייה. אנו מחויבים לעובדים שלנו וליצירת סביבת עבודה אכפתית המקבלת בברכה גיוון ומקדמת התפתחות אישית.

חדשנות במזון היא אנרגיה לטובה. זו הסיבה שאנו שואפים כל הזמן להגדיל את ההשפעה החיובית שלנו עם יצירת פתרונות מזון חדשניים המקדמים בריאות ורווחה ומניעים בהתמדה עסקים, לקוחות, אנשים וכדור הארץ קדימה.

המשימה שלנו

ב-Puratos, אנו עוזרים ללקוחות שלנו להצליח בעסק שלהם, על ידי הפיכת טכנולוגיות וחוויות מתרבויות מזון ברחבי העולם להזדמנויות חדשות. 

יחד, אנו משפרים את חייהם של אנשים ומגנים על כדור הארץ.

הערכים שלנו

תשוקה

תשוקה

תשוקה היא מה שנותן לנו השראה. תשוקה ללחם, קונדיטוריה ושוקולד, תשוקה לאנשים שלנו, לתרבות שלנו, ללקוחות שלנו, לקהילות שלנו, לכדור הארץ ולתוצאות שלנו. תשוקה מעניקה לנו תחושת מטרה גבוהה יותר; זה מאפשר לנו לחשוב לטווח ארוך תוך מתן תוצאות לטווח קצר. תשוקה דוחפת אותנו להשיג את מה שנראה בתחילה בלתי אפשרי כדי לשמח את הלקוחות שלנו.

אומץ

אומץ

אומץ פירושו לפעול בביטחון ובאופטימיות כאשר מתמודדים עם מצוקה. זה דוחף אותנו לחקור פתרונות חדשים, לחדש ולהשתפר ללא הרף. האומץ מאפשר לנו לקחת סיכונים מחושבים בחתירה לחזון שלנו.

חזון

חזון

החזון שלנו מגדיר את עתידנו על ידי בנייה על ההווה שלנו. זה מקשר בין האסטרטגיה שלנו למטרה שלנו, וסוללת את הדרך לצוותים שלנו לביצוע מצוינות. החזון מאפשר לנו לחלום בגדול, להתמודד ולהתגבר על מכשולים ולהציב שאיפות חדשות.

איכות

איכות

איכות היא הסטנדרט שלפיו אנו מודדים את כל הפעולות. השאיפה שלנו היא לעשות אותם נכונים בפעם הראשונה, ולשאוף תמיד ללמוד ולהשתפר. האיכות היא באחריות כולם, מכיוון שאנו דוחפים לסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשפרים ללא הרף את דרכי הפעולה

יושרה

יושרה

יושרה היא המצפן המוסרי שלנו. בהנחיית עקרונות מוסריים ואתיים, אנו מתייחסים לאנשים בכבוד, כאשר הערכים שלנו תמיד מגדירים את מעשינו. יש לנו אפס סובלנות להתנהגויות לא אתיות.

שיתןף פעולה

שיתןף פעולה

שיתוף פעולה הוא הדרך שבה אנחנו בוחרים לנצח. דברים נהדרים קורים כאשר הצוותים שלנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק, משלבים את הרקע, החוויות והחוזק שלהם.

הארגון שלנו

למד עוד על ארגון Puratos, ארגון גלובלי, ממוקד לקוח וחברה משפחתית מלוכדת.

גלו עוד