המחויבות שלנו כלפיכם וכלפי הדורות הבאים

כחברה בבעלות משפחתית, אנשים תמיד היו בלב של פוראטוס. למעשה, אנו מחויבים להבטיח את האושר והרווחה של חברי הצוות והלקוחות שלנו כבר למעלה מ-100 שנה! המחויבות שלנו כלפיכם לא נעצרת שם. אנחנו גם רוצים לשמור על העתיד לדורות הבאים. זו הסיבה שבעלי המניות שלנו התחייבו להישאר בבעלות משפחתית, בנוסף להספקת ביצועים פיננסיים חזקים ולתרום תרומה משנה חיים לחברה.

 

אנו מסורים ליצירת השפעה חיובית על החברה ואיננו לוקחים בקלות ראש באחריות הגדולה הזו. עם המחויבויות שלנו כלפיכם וכלפי הדורות הבאים, אנו מסורים למודל פעולה הוליסטי: בר קיימא, מכבד ומאוזן. לשם כך, אנו מיישמים תוכניות להשגת ניטרליות CO2, שימוש אחראי במים והפחתת הפסולת. 

אנו משמרים דרכים מסורתיות להכנת לחם, עוגות ושוקולד, וחומרי הגלם שלנו נלקחים באחריות. אנו עובדים בהרמוניה עם הקהילות שאנו חלק מהן: אנו שואפים להבטיח הכנסה בטוחה ויציבה לחקלאים ברחבי העולם ומשקיעים במתן הזדמנויות חינוכיות משנות חיים בבתי הספר שלנו לאפייה. אנשים נמצאים במרכז בכל מה שאנחנו עושים. אנו מחויבים לעובדים שלנו וליצירת סביבת עבודה אכפתית המקבלת בברכה גיוון ומקדמת התפתחות אישית.

האסטרטגיה שלנו מתורגמת לשלוש שאיפות: בריאות טובה יותר, כדור הארץ טוב יותר וחיים טובים יותר. לצד זה, פרויקט המשימה שלנו למאדים משקף את החזון שלנו כלפי העתיד ואת המסירות שלנו למחקר ארוך טווח לשיפור איכות החיים על פני כדור הארץ.

בריאות טובה יותר

בריאות טובה יותר

בריאות טובה היא קרש קפיצה לחיים מספקים; זה מתדלק חלומות ורווחה. מאפשר לאנשים לבלות יותר זמן איכות, ליהנות מהאהבה בחייהם, לעקוב אחר תשוקות ולמצוא אושר. מזון ותזונה בריאה הם הבסיס לבריאות טובה. כחברת מזון, אנו מוכנים למלא את תפקידנו.

כדור הארץ טוב יותר

כדור הארץ טוב יותר

ב-Puratos, אנחנו יודעים כמה חשוב לטפל היטב בכדור הארץ שלנו. אנו מצמצמים, עושים שימוש חוזר וממחזרים ככל שאנו יכולים והתחייבנו לסייע בשמירה על היערות והמגוון הביולוגי שלנו. בנוסף, אנו שואפים לספק את המרכיבים שלנו באחריות, תוך הבטחת השפעה מינימלית על כדור הארץ.

חיים טובים יותר

חיים טובים יותר

לא משנה עד כמה המטרות והתקוות העתידיות שלנו עבור כדור הארץ שאפתניות, Puratos תמיד תציב את האנשים שלה במקום הראשון. אנו מאזנים בין חדשנות למסורת כדי להבטיח איכות מעולה שלעולם לא מתפשרת על הערכים שלנו ועושים מעל ומעבר כדי לחלוק את ההצלחה שלנו עם אלה שהולכים אתנו לאורך הדרך.

משימה למאדים

משימה למאדים

על ידי שימוש בתנאים הקשים ביותר של כוכב הלכת מאדים כמקור ההשראה יוצא הדופן שלנו, אנו שואפים להגביר עוד יותר את הלך הרוח החדשנות ולעזור ללקוחותינו להצמיח את העסק שלהם בצורה בת קיימא יותר, על ידי קיום גישה כוללת השפעה חיובית על כל שרשרת הייצור של לחם, קונדיטוריה ושוקולד.