ההתחייבות שלנו

אנשים ברחבי העולם שואפים לחיות בריא יותר כדי שיוכלו ליהנות מהדברים הטובים בחיים לאורך יותר זמן ובעולם טוב יותר.

 אנשים שינו את אורח חייהם ואת הדרך שבה הם אוכלים. לכן ב-Puratos אנו שואפים לחדש כדי להציע פתרונות בריאים יותר מדי יום.

 אנו משפרים ללא הרף את מגוון המוצרים שלנו, כדי להיות טובים ובריאים יותר, תוך שמירה על טעם נהדר במוצרים מעולים.

 המחויבות שלנו לדור הזה ולדור הבא היא בדיוק זה, רק להשתפר כל הזמן.

בריאות ואיכות חיים בפוראטוס

הגישה שלנו לבריאות ואיכות חיים מורכבת מ-10 מרכיבים בסיסיים. בעוד שחלק הבריאות מגובה על ידי מדע, חלק האיכות חיים קשור לתפיסת הצרכנים שסוגי מזונות אלו טובים יותר עבורם.

דגנים & זרעים

אנו מגדילים את כמות הדגנים והזרעים במוצרים שלנו. בנוסף, אנו מקדמים את השימוש בגרסאות דגנים מלאים כדי לעורר צריכת מוצרי מאפה המכילים רמות גבוהות של דגנים, דגנים מלאים וזרעים. זה עוזר לצרכנים ברחבי העולם להגיע לצריכה היומית המומלצת של סיבים.

הפחתת סוכר

Puratos מסייע להפחית את צריכת הסוכר באמצעות מגוון שלם של מוצרי קונדיטוריה ושוקולד מופחתים סוכר. בנוסף, אנו מעבדים מחדש מתכונים קיימים במטרה להפחית את תכולת הסוכר ב-3% לפחות. כל פעולת הסרת סוכר, הפחתת ו/או החלפה לא אמורה לפגוע לא בטעם המוצרים ולא במרקם.

יותר פירות

אנו מגדילים, במידת האפשר, את תכולת הפירות במילויים או תוכן מילוי הפירות ביישום הסופי.

הפחתת שומן

אנו שואפים להסיר או להפחית שומנים, במיוחד באיכות תזונתית נמוכה, או להחליפם בשומנים באיכות תזונתית טובה. אנו מתמקדים גם בהסרת חומצות שומן טראנס והחלפתן במקורות שומן בריאים יותר.

הפחתת מלח

אנו מציעים פתרונות להפחתת כמות המלח במוצרי מאפה כדי לעזור לצרכנים לעמוד ב-5 גרם של מלח ליום כחלק מהמלצת ארגון הבריאות העולמי.

תוויות נקיות (יותר)

יותר ויותר צרכנים רוצים להפחית מרכיבים הנתפסים כלא רצויים כמו תוספים, צבעים וטעמים מלאכותיים. Puratos מציעה חלופות תווית נקיות ונקיות יותר המאפשרות רשימת מרכיבים קצרה, ברורה ונקייה יותר של המוצרים המוגמרים.

אורגני

כדי לענות על הדרישה הגוברת למוצרים טבעיים יותר, פוראטוס מספקת, במידת האפשר, אלטרנטיבה אורגנית מבלי להתפשר על הטעם, המרקם והפונקציונליות הכללית.

ללא גלוטן

מכיוון שמספר גדל והולך של אנשים נוטים להימנע מגלוטן בתזונה שלהם, פוראטוס מספקת, במידת האפשר, חלופות נטולות גלוטן מאוזנות מבחינה תזונתית מבלי להתפשר על הטעם והמרקם.

מבוסס על צמחים

אנו תורמים לכדור הארץ טוב יותר על ידי הצעת חלופות מבוססות צמחים עם טעם, מרקם ופונקציונליות קרובים ככל האפשר למקביל המסורתי.

מעי שמח

הקשר בין בריאות המעי לבריאות הכללית מבוסס היטב בתודעת הצרכנים: מעי בריא משפיע לטובה הן על הבריאות הפיזית והן על הבריאות הנפשית. מוצרי המאפה במגוון Happy Gut של Puratos מכילים כולם תרכובות מקדמות בריאות המעיים, כגון סוגים ספציפיים של סיבים, שיכולים לתמוך במצב בריאות המעי של הצרכנים.