אנו כחברה מודעים, ועלינו להיות מודעים, להשפעה שלנו על הסביבה; יתרה מזאת, אנו מעוניינים למלא תפקיד אחראי באתגר העולמי שמציב בפנינו שינוי האקלים. כמו כן, בתעשיית המזון אנו מתמודדים ישירות עם הבעיות הנוגעות לשימוש שלנו במרכיבים בסיסיים ועלולים לגרום לביוספירה. Puratos שואפת להגדיל את הצמיחה שלה ובד בבד מבטיחה לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית שלה. זאת, מצד אחד באמצעות שימוש במוצרים באיכות גבוהה המכבדים את הסביבה ע"י הנוכחות שלנו במדינות רבות, ומצד שני באמצעות הפחתת הפליטה של גזי חממה (אנרגיה המומרת לפחמן דו-חמצני) למינימום והפחתת כמות הפסולת וצריכת המים.

מסתכלים קדימה לעסק בר קיימא יותר

Puratos מודעת בכל העת לאופן בו הפעילויות שלנו עשויות להשפיע על החברה והסביבה, ומאמינה באמונה שלמה בצורך בקיימות. על כן, אנו משקיעים משאבים רבים בפיתוח פתרונות אותם אנו יכולים לאמץ, בין אם מדובר בחיסכון באנרגיה, באנרגיה מתחדשת או בטיפול בפסולת.

אנו משתדלים עד כמה שניתן לפעול באופן אשר ימזער את ההשפעה של פעולותינו. אין מדובר בייצור מוצרים בלבד, אלא בכל הקשור לפעילות שלנו, לרבות הרכש של חומרי גלם, האריזה, האחסנה, המשלוח והאספקה. מחויבויות אלה מבוססות על האמונות שלנו, אך גם משקפות את מה שהלקוחות שלנו והצרכנים מצפים מחברתנו כשחקנית מובילה בתעשיית המזון העולמית.

The World In Their Hands