כיצד אנו פועלים

הקסם של Puratos

אנו מתקרבים לאנשים בכל מקום בו אנו פועלים.

אנו משקיעים מאמצים להבין את תרבותה של המדינה ואת האופן הייחודי בו הדברים פועלים בה. זאת משתי סיבות: על מנת לשרת בצורה טובה יותר את הלקוחות במדינות אלה, אך גם כדי להתערות בהן כדי שנוכל לשתף ולהלל את התרבות הזו באופן מקומי וגלובלי.

אנו משלבים עקביות ושונות: אנו חולקים את אותם הערכים ופיתחנו דרך משותפת לעשיית דברים בצורה גלובלית - אנו קוראים לה 'הקסם של Puratos'. הכל נובע מן הניסיון שרכשנו בעבודה בסביבות תרבותיות שונות עם האופים, הקונדיטורים והשוקלטיירים הטובים ביותר.

השראה וחדשנות

אנו רוצים להוות מקור לרעיונות חדשים ולביטחון עבור כל אדם מולו אנו עובדים. אנו סבורים כי אנשים מצפים יותר ויותר לסטנדרטים גבוהים יותר בכל הקשור לאוכל שלהם - סטנדרטים של איכות ושל השראה כאחד. לכן אנו משתפים פעולה עם הלקוחות שלנו כשותפי חדשנות אמינים על מנת לסייע להם לעמוד בציפיות אלה. והגישה שלנו מבוססת על ששת ערכי הליבה של Puratos, המפורטים להלן.

רוח צוות

רוח צוות מהווה חלק חיוני מדרך עשיית העסקים שלנו. אנו מאמינים כי השלם גדול מסך כל חלקיו. במילים פשוטות, באמצעות עבודה יחדיו אנו יכולים להשיג יותר וליהנות יותר.

להט

אנו עוזרים ללקוחותינו בלהט רב לגרום לעסק שלהם לצמוח באמצעות רעיונות חדשים. אנו יוצרים בלהט רב סביבת עבודה המעוררת אנשים לפתח, ומתגמלת אותם על ההתלהבות שלהם באמון ובתמיכה.

אתיקה

האתיקה מניעה את ההחלטות שלנו בכל דבר שאנו עושים. להיות נאמנים למצפון שלנו, לשמור על הסטנדרטים המקצועיים שלנו, לכבד את ההתחייבויות שלנו ולהבטיח בטיחות מזון מוחלטת.

תעוזה

להט אינו שווה דבר ללא תעוזה. ניצול הזדמנויות דורש מידה מסוימת של תעוזה ואומץ: לעולם לא לפחד לנסות דברים חדשים.

איכות

לעשות את הדבר נכון, בכל פעם - ולשאוף תמיד לשפר. אין ביטוי טוב יותר לדחף היומי שלנו לאיכות.

חזון

חדשנות מחייבת חזון. החזון לבנות על ניסיון. לחפש בתשוקה אחר אופקים חדשים. .ולעזור ללקוחותינו להתכונן לעתיד שונה ומשתנה.

הארגון שלנו

למדו עוד על הארגון שלנו PURATOS, ארגון גלובלי, ממוקד לקוח ומשפחתי.

גלו עוד

חדשנות

חדשנות היא הנכס היקר ביותר שלנו והייחודיות שלנו. מבט על ההיסטוריה העשירה שלנו תאשרר זאת.

גלו עוד